Haberler

3’üncü ANKAGROSS açıldı


22 Haziran 2017

2Ankara’nın gross marketi ANKAGROSS, Çayyolu’nda hizmete girdi.

“Çok Al, Az Öde” sloganıyla yola çıkan ANKAGROSS; 3. mağazasının kapılarını Çayyolu’nda açtı. AnkaGross Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, “İşimizi geliştirmek, daha iyisini yapabilmek adına yatırımlarımıza devam ettik ve 3. AnkaGross’u hizmetinize sunduk. Çayyolu AnkaGross, 200 kişiye istihdam sağladı” dedi.

Ürün satışlarında tazeliğe, hijyene, sürekli uygun fiyata ve bol çeşide önem verdiklerini belirten Altunbilek,  Mayıs ayı ile birlikte ev, ofis, işletme, restoran ve otellerin profesyonel iş ve çözüm ortağı olmayı hedeflediklerini söyledi. Altunbilek, sözlerine şöyle devam etti: “Yeni mağaza açılışıyla birlikte TEMA Vakfı ile çevreyi korumak için harekete geçtik ve çevreye zararlı naylon poşetler yerine, doğada çözünebilen poşetleri kullanmayı tercih ettik. TEMA Vakfı’nın Türkiye genelinde yürütmekte olduğu doğa koruma ve eğitim çalışmalarına destek olacağız. Böylece poşet kullanımındaki farkındalığı da arttırmış olacağız.”

Çayyolu ANKAGROSS; 2.750 metrekaresi gıda, 1.250 metrekaresi gıda dışı ürünler ve depo alanlarıyla birlikte toplam 5.400 metrekare alanda müşterilerine binlerce çeşit ürün yelpazesiyle hizmet veriyor. Mağazada 18 kasa, 3 mal kabul alanı, 10 adet soğuk hava deposu, 2 müşteri asansörü ve 3 yük asansörü bulunuyor. Mağazada ayrıca 100 araçlık otopark alanı ile müşterilerin alışverişlerine büyük kolaylık sağlanıyor