Haberler

72’nci Altunbilekler açıldı


11 Nisan 2015

Ankara PERDER üyesi Altunbilekler, 72’nci mağazasını açtı.

Altunbilekler, yeni mağazasını Batıkent Çakırlar’da açtı. Açılış kurdelesini Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilekler ile birlikte kesen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ankara’nın en gözde firmalarının Yenimahalle’de satış noktaları açmasından duyduğu memnuniyeti ifade etti. Çakırlar semti halkının yoğun ilgisi üzerine bölgeye ikinci mağazayı kazandıran Altunbilekler, Çakırlar 2 mağazasıyla birlikte Ankara’da 72 mağazaya ulaştı.

Altunbilekler olarak müşteri odaklı olmayı hedeflediklerini, “Daha iyisi için” sloganıyla yola çıktıklarını ve farklılığı çalışanlarıyla yaratmak istediklerini vurgulayan Mustafa Altunbilek, “Her şeyin daha iyisi, mağazanın daha iyisi, sebzenin, meyvenin daha iyisi hizmetin daha iyisi… Ankara için her şeyin daha iyisini hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Çakırlar 2 mağazası, konseptiyle de farklılık taşıyor. İki katta bin 300 metrekare kapalı alana sahip olan mağazada, zücaciye ürünleri de müşteriye geniş bir yelpazede sunuluyor. Dört kasasıyla müşterilerini kasada bekletmeyecek mağazanın ayrıca kendine ait 30 araçlık bağımsız otoparkı bulunuyor.