Haberler

Ahmet Karagöz güven tazeledi


06 Mart 2019

Organize perakendenin en önemli halkası olan yerel zincir marketlerin çatı örgütü Türkiye Perakendeciler Federasyonu’na bağlı Ankara Perakendeciler Derneği’nin (PERDER) Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Ahmet Karagöz, oy birliği ile bir dönem daha Ankara PERDER’in Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.

Perakende sektörünün en önemli ve en büyük çatı örgütü konumunda olan Türkiye Perakendeciler Federasyonu’na (TPF) bağlı Ankara Perakendeciler Derneği’nin (PERDER) Genel Kurul Toplantısı’nda bayrak değişmedi. Bir önceki dönem başkanlığa getirilen Ahmet Karagöz, oy birliği ile yeniden Ankara PERDER’in Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi. Derneğin yeni yönetim kurulunda görev alacak isimler Cengiz Bildirici, Öznur Altunbilek, Mustafa Şekerci, Fatih Ayhan, Cevat durmaz, Mustafa Önder olarak belirlendi.

Toplantıda bir kez daha başkanlığa seçilmekten memnuniyet duyduğunu dile getiren Ahmet Karagöz; “Yeni dönem hem şahsım hem de yönetimdeki arkadaşlarımıza büyük sorumluluklar getiriyor. Dinamik ve proje odaklı yürütülen çalışmaları, önümüzdeki süreçte daha yukarılara taşıyacağız. Yerel zincirlerin sürdürülebilir büyümesini güçlendirmek, Türkiye ekonomisine katma değer sağlamak için verimli işlere, projelere odaklanmak öncelikli hedeflerimiz. Bu yıl sektörümüzün geleceğini şekillendirecek önemli kararlar alınacak. Başta Perakende Yasası ve Hal Yasası olmak üzere, sektörümüzde donanımlı ve nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak, bölgemizde her noktada yerel zincirlerde aynı standartta hizmet vermek için çalışmalara devam edeceğiz” dedi.

Ahmet Karagöz başkanlığındaki Ankara PERDER’in 19 üyesi bulunuyor. Tüketicilerine 507 şubede hizmet veren Ankara PERDER, 13 binin üzerinde istihdam sağlıyor.