Haberler

Altunbilekler, Arama Konferanslarını sürdürüyor


03 Mayıs 2017

Altunbilekler yöneticileri 11. Arama Konferansı’nı antalya’da gerçekleştirdi.

Ankara PERDER üyesi Altunbilekler, belirli periyotlarda düzenlediği Arama Konferanslarının 11.’sini Antalya Alva Donna Exclusive Hotel & Spa’da gerçekleştirdi.

Altunbilekler Yönetim KuruluÜ, Satın Alma ve Bölge Müdürleri, Departman Müdürleri ve Mağ3aza Müdürlerinden oluşan 60 kişinin katılımıyla düzenlenen çalıştaya, Pamir Danışmanlık Kurucusu Tahsin Pamir başkanlık yaptı. Çalıştayda, “organizasyonların yapı taşları ve katkı analizi çalışmaları” konuları masaya yatırıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek ve İK ve Kurumsallaşma Direktörü Öznur Altunbilek’in açılış konuşmalarıyla başlayan, 3 gün süren program 7 oturum ile tamamlandı.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, “Bir araya gelmeyi ve yarattığımız sinerjiyi çoğaltmayı seven bir şirketiz. 2011 yılında kurduğumuz Altunbilekler Akademi ile birlikte “Daha İyisi İçin” konferanslardan ve çalıştaylardan vazgeçmiyoruz. Altunbilekler, büyüdükçe işin yapısı değişiyor. Tüketicilerin istek ve talepleri arttıkça, gıda ihtiyaçlarına en iyi cevabı bulmaya sürekli devam ettiğimiz hızlı değişim ortamında, bir adım daha yukarıya gidiyor muyuz sorusunu güçlü ekibimizle cevaplıyoruz” dedi.

İK ve Kurumsallaşma Direktörü Öznur Altunbilek, “Yapılan çalıştayların şirketin yapısal güçlenmesine katkıda bulunduğunu görüyoruz ve bu sebeple düzenli olarak ihtiyaçların tespit edildiği konferanslarımızı sürdürmeye devam ediyoruz” dedi.

İlk gün, Tahsin Pamir tarafından gerçekleştirilen sunumun ardından, ikinci oturumda katılımcılar ile yapılan anket çalışmalarına yer verildi. İkinci gün, takım çalışmaları ile devam edildi. Organizasyonlarda karar noktaları, yetki ve sorumluluklar konularıyla devam eden oturumlardaki takım çalışmalarının ardından, takımların sunumlarına ve Çalıştay’da öne çıkan ortak görüşlere, yorumlara yer verildi. Son oturumun gerçekleştirildiği Arama Konferansının 3. gününde, Tahsin Pamir’in, Altunbilekler yöneticilerinin fikirleriyle tamamladıkları şirket profili anketi paylaştığı, önceki yıllarla karşılaştırmalı genel değerlendirmelerle tamamlandı.
Arama Konferansı’nın sonucunda, tüm katılımcıların ortak görüş ve katkılarıyla ortaya çıkarılan ortak sonuç bildirgesi oluşturuldu. Son derece verimli geçtiği gözlenen çalıştayda, stratejik unsurlar oluşturuldu ve görüşler tartışıldı.