Haberler

Altunbilekler, çalıştaylarını sürdürüyor


05 Ekim 2015

Altunbilekler Müşteri Hizmetleri Çalıştayı ve Genişletilmiş Koordinasyon Toplantısının ikincisi yapıldı. Çalıştay’da 2015 yılının ikinci çeyrek iş sonuçları değerlendirildi.

Altunbilekler, “Daha İyisi İçin” çalıştaylar düzenlemeye devam ediyor. Müşteri Hizmetleri Çalıştayı ve Genişletilmiş Koordinasyon Toplantısının ikincisi gerçekleştirildi. Ankara Mövenpick Otel’de yapılan çalıştay iki gün sürdü.

Toplantıların ilk gününde, Altunbilekler Yönetim Kurulu üyeleri, Bölge Müdürleri, Departman Müdürleri ve Mağaza müdürlerinin katılımıyla Müşteri Hizmetleri Çalıştayı düzenlendi. Pamir Danışmanlık’ın Kurucusu Tahsin Pamir başkanlığında 4 oturumda gerçekleştirilen çalıştayda, “Daha iyisi için” müşterilere verilen hizmetler konusunda yeni fikirler üzerinde beyin fırtınası yapıldı. Organizasyonun ikinci gününde bir araya gelen Genel Kurul üyeleri; Kurumsal İletişim, İnsan Kaynakları ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Öznur Altunbilek, Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Önder Altunbilek, Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Mayuk ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Safinaz Aytemiz, sorumluluk alanlarıyla ilgili 2015 yılı ikinci çeyrek sonuçlarını değerlendirdi.

Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, kapanış konuşmasında, ortaya çıkan verimli çalışmadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi:

“Üçer aylık periyotlarla yapılacak olan Genişletilmiş Koordinasyon Toplantısı’nın ikincisini gerçekleştirdik. Ortaya çıkan sonuçlardan son derece memnunum. Artık analiz edilmiş verilerle, stratejik hedeflerimize, doğru adımlarla ilerlediğimizi görmekten mutlu oldum. Bugünlere gelebilmek için her zaman çok çalıştık ve hep müşteri odaklı olmaya özen gösterdik. Yıllar önce çıktığımız bu yolda 2015 yılında yeni bir döneme,  ‘Daha iyisi için’ sloganıyla girdik. Bu kapsamda şirketin her biriminde daha iyisini hedefliyoruz. Geçen yıl ortalarında dünyada pek çok kurumsal firma tarafından kullanılan SAP yazılımında bu kadar çabuk ve verimli ilerlememiz iş sonuçlarımıza olumlu yansımaya başladı. Bugün geldiğimiz noktada işimizin ticari sonuçlarını net olarak görebilmenin mutluluğunu yaşıyorum. Şirketimiz her yıl gelişerek daha iyiye gitmekte ve sektöre de artı değer katan projeler üretmektedir. Bu da beni çok gururlandırıyor. Bizi, bu noktaya taşıyan tüm birimlerimize ve tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.”