Haberler

Altunbilekler, Çayyolu mağazasının kapılarını açtı


14 Kasım 2017

Ankara PERDER üyesi Altunbilekler, 76’ncı mağazasını bölge halkıyla buluşturdu.  

Altunbilekler, mimarisiyle dikkat çeken Çayyolu mağazasını devralarak hizmet kalitesini en üst düzeye taşıyacak görkemli bir yatırıma imza attı.

Açılış etkinlikleri kapsamında; ATO Başkanı Gürsel Baran ve Çankaya Kaymakamı Kadir Çakır’ın katılımıyla, Altunbilekler’in iş ortaklarının üst düzey yöneticileri ve firma sahipleri için bir mağaza tanıtım etkinliği düzenlendi. Tanıtım etkinliğine katılan konuklar, canlı trio müzik ve birbirinden lezzetli ikramlar eşliğinde keyifli saatler geçirdiler.

Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, açılış konuşmasında tedarikçilere seslenerek, Ankaralıların bildiği, gezdiği, alışveriş yaptığı ve gerek markası, gerekse konsepti ile Türk Gıda perakendeciliği sektöründe iz bırakmış, özel bir mekân olarak nitelediği Beğendik zincirinin Çayyolu mağazasının, Ankaralılara yıllarca iyi ürünler, iyi hizmetler sunduğunu ve adeta bir referans adres olduğunu söyledi. “Altunbilekler zincir marketlerinin 76’ncısı Ankaralılara hizmet vermeye başlayacak” diyen Mustafa Altunbilek, “Sektörümüzde yaşanan birçok sıkıntıya rağmen, gerçekleştirdiğimiz bu hamle, Altunbileklerin şirket vizyonuna uygun, stratejik bir hamledir. Ankara’mızın farklı demografik yapısı, tek bir model ile rekabet etmeyi zorlaştırmakta; çevresine, semtine odaklı olmayan iş biçimlerini reddetmektedir. Önümüzdeki dönemlerin belirsizliği, tüm perakendecileri daha farklı arayışlara yöneltmektedir. İndirim marketlerinin sayısal büyümeleri, sektörün tüm unsurlarını etkilemeye devam edecektir. Bu dönemlerde önce müşteri, sonra maliyet ve daha sonra da iş ortaklıklarımıza odaklanmak ve “iyi perakendecilik” yapmaktan başka bir çıkış yolu gözükmemektedir” dedi.

Çayyolu Cüneyt Gökçer Sahnesi’nin yanında bulunan mağaza 1410 metrekare satış, 612metrekare depo, 1700metrekare restoran alanı ve 50 araçlık otoparkıyla hizmet sunuyor.