Haberler

Altunbilekler İYİ KART’ı tanıttı


13 Aralık 2016

Altunbilekler, gıda perakendesindeki Ankara’nın ilk Parolu sadakat kartı “İYİ KART”ı tanıttı.

Ankara’nın köklü firmalarından olan Altunbilekler; 2015 yılında, “Daha iyisi için” sloganı ile başlattığı yeni dönemde, gıda perakendeciliğinde ilkleri gerçekleştirmek için yeni projeleri hayata Altunbilekler6geçirmeye başladı. Bu sürecin devamında Ankara’nın ilk Paro özellikli sadakat kartını bünyesine kattığı müjdesini ilk kez çalışanları ile paylaşan Altunbilekler, sadakat kartı İYİ KART’ı 650 çalışanı ile birlikte paylaşarak projenin ilk adımını gerçekleştirdi. Altunbilekler; İYİ KART ile müşterilerine, alışveriş yaptıkça kazanacakları ve dilediklerinde harcayabilecekleri İYİ PUAN’ı, avantajlı indirimlerden yararlanıp çekilişlere-yarışmalara katılıp hediyeler kazanabilecekleri İYİ AVANTAJ’ı ve daha iyi bir dünyaya-daha iyi bir hayata adım atabilecekleri projelerle İYİ HAYAT’ı sunmayı hedefliyor. Kişiselleştirilmiş kampanyalar ve ürünler sunacak olan İYİ KART projesi, sadakat kart anlayışına yepyeni bir soluk getirecek.

Kadir Çöpdemir’in sunumuyla gerçekleşen gecede bir konuşma yapan Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, her projede olduğu gibi çalışanlarına güvendiğini, inandığını ifade etti. Yaptığımız her işi daha iyisi için nasıl yapabiliriz diye düşünerek yol aldıklarını ve Altunbileler’in sadakat kart projesinde de gerek teknolojik altyapısının gücünden gerekse müşterilerine yenilikler sunarak sürekli gelişime açık olacağından duyduğu memnuniyeti ifade etti.
İYİ KART’ın lansmanı Altunbilekler İnsan Kaynakları ve Kurumsallaşma Direktörü Öznur Altunbilek, Satın Alma ve Pazarlama Direktörü Ahmet Mayuk ve Satış, Operasyon Direktörü Mehmet Ali Oğuz ve Pazarlama Müdürü M. Güven İnanç ile birlikte yapıldı.