Haberler

Altunbilekler kampa girdi


07 Mayıs 2015

Altunbilekler Genişletilmiş Koordinasyon Toplantısı ve Yapısal Güçlendirme Çalıştayı’nda açıklanan 2015 yılının ilk çeyrek iş sonuçları yüzleri güldürdü.

2015 yılına “Daha İyisi İçin” sloganıyla başlayan Altunbilekler, ilk çeyrek iş sonuçlarını değerlendirmek amacıyla Genişletilmiş Koordinasyon Toplantısı ve Yapısal Güçlendirme Çalıştayı düzenledi. Kızılcahamam Çam Otel’de gerçekleştirilen çalıştayda, Altunbilekler’in ilk çeyrek iş sonuçları yüzleri güldürdü.

Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda; 2015 yılındaki stratejik hedefler, sektör analizleri, kurum içi yenilikler ve mevcut yapıdaki iyileştirme ve gelişmeler koordinasyon üyelerine aktarıldı. Altunbilekler’in 2015 yılında yeni bir dönem başlattığını hatırlatan Mustafa Altunbilek, “Bu sene artık, işimizi daha iyi yapmak için hangi konuları öne çıkarmalıyız, hangi çalışmaları yapmamız gerek, bu soruların cevaplarını oluşturacağımız bir çalıştaya başlıyoruz. Bu çalışmanın verimli geçeceğinden, ortak çözüm önerilerinin oluşacağından ve burada herkesin fikrini özgürce ifade edeceğinden eminim. Buradan çıkacak sonuçların Yönetim Kurulumuzca dikkate alınacağı ve değerlendirileceği konusunda kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

Toplantıda daha sonra Kurumsal İletişim, İnsan Kaynakları ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Öznur Altunbilek, Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Önder Altunbilek, Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Mayuk ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Safinaz Aytemiz, sorumluluk alanlarıyla ilgili 2015 yılı ilk çeyrek sonuçlarını paylaştılar.

Kampın ikinci gününde Altunbilekler Yönetim Kurulu üyeleri, Satın Alma ve Bölge Müdürleri, Departman Müdürleri ve Mağaza müdürlerinin katılımıyla Yapısal Güçlenme-2 Çalıştayı düzenlendi. Pamir Danışmanlık’ın kurucusu Tahsin Pamir başkanlığında 4 oturumda gerçekleştirilen çalıştayda “Daha iyisi için” yeni projeler üzerinde beyin fırtınası yapıldı. Altunbilekler yöneticilerinin başkanlığında gruplar oluşturularak, stratejik hedefler doğrultusunda ortak projeler geliştirildi ve bu projeler katılımcılara sunuldu.

Tahsin Pamir’in, Altunbilekler yöneticilerinin fikirleriyle tamamladıkları şirket profili anketi sonuçlarını paylaştığı çalıştay, önceki yıllarla karşılaştırmalı genel değerlendirmelerle tamamlandı.

Çalıştayda katılımcılar, oturumların yanı sıra doğa yürüyüşleri, çeşitli oyun ve aktivitelerle de iş stresinden ve şehrin gürültüsünden uzaklaşmanın keyfini yaşadılar.