Haberler

Altunbilekler’in yeni yatırımı Mirabelle Fırın Mutfak açılıyor!


13 Ocak 2017

Perakende sektörünün önemli aktörlerinden biri olan Altunbilekler, Mirabelle Fırın Mutfak markasıyla restoran konseptinde hizmet verecek. logo 2

Perakende sektöründe farklı markalar geliştirerek faaliyetlerine devam eden Altunbilekler, yeni bir markayı daha müşterileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Mirabelle Fırın Mutfak, 13 Ocak 2017 Cuma günü kapılarını açıyor.

Mirabelle markasıyla 2010 yılından bu yana unlu mamuller satışı yapan Altunbilekler, aynı marka adıyla artık restoran konseptinde hizmet vermeye başlayacak. Altunbilekler’in Ostim Çeşme Mağazası’nın üst katında yer alan Mirabelle Fırın Mutfak, şık ve modern dekorasyonuyla dikkat çekiyor. Mirabelle Fırın Mutfak; teras, self servis restoran ve alakart restorandan oluşan üç farklı bölümünde 30 kişilik ekibiyle hizmet verecek. Mirabelle Fırın Mutfak ayrıca Ostim bölgesinde organizasyon düzenlenebilecek tek restoran olma özelliğini de taşıyor.

Mirabelle Mutfak Fırın, yemekli iş toplantılarının yanı sıra ev hanımlarının günlerini yapılabileceği konseptle müşterileriyle buluşurken, paket servis hizmeti de verecek.