Haberler

ANKAGROSS Açıldı!


06 Ekim 2016

Ankara’nın gross marketi ANKAGROSS, 5 bin metrekare satış alanı ve 10 bin çeşit ürün yelpazesiyle Nato Yolu’nda kapılarını açtı.879879

“Çok Al, Az Öde” sloganıyla yola çıkan ANKAGROSS; 5 Ekim 2016 tarihinde kapılarını Ankaralılara açtı.

ANKAGROSS’un açılış etkinlikleri kapsamında; 4 Ekim akşamı Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’ün katılımıyla, ANKAGROSS’un iş ortaklarının üst düzey yöneticileri ve firma sahipleri  için bir mağaza tanıtım etkinliği düzenlendi. Tanıtım etkinliğine katılan konuklar, Bando takımı eşliğinde karşılandı. Tanıtım etkinliği sırasında, ANKAGROSS yönetimince,  mağaza gezisi düzenlendi ve ANKAGROSS hakkında bilgi verildi.

Mamak Belediye Başkanı Akgül, ANKAGROSS’un yatırımcısı Altunbilek ailesini kutlayarak başladığı konuşmasında şunları söyledi: “ANKAGROSS Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek şahsında; gün geçtikçe cazibe merkezi haline gelen Mamak ilçemizde böyle bir yatırım yaptıkları için emeği geçen herkese teşekkür ederim. ANKAGROSS, bölgemizin ticaretine katkıda bulunacak, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde güler yüzlü personeliyle hizmete açılıyor.”

“Gross konseptinde kendi modelimizi sunuyoruz”

ANKAGROSS Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, açılış konuşmasında tedarikçilere seslenerek, ANKAGROSS’un doğuş hikayesini anlattı. Altunbilek, şöyle konuştu: “İşimizi geliştirmek, daha iyisini yapabilmek yolundaki çabalarımızdan vazgeçmeden yatırımlarımıza devam ediyoruz. Gross market, zamanı kıt tüketiciye uygun fiyatlarla daha fazla çeşit ve marka sunan toplu alışveriş yapma imkanı veren yerlerdir. Tüketicilerin talepleri ve ticaret yapma şekli değişirken 30 yıllık tecrübemizle lokasyon seçimi, ürün gamı ve fiyat aralığı değerlendirmeleri yaptık ve ANKAGROSS modelini hayata geçirdik.”

Mustafa Altunbilek, bundan sonra da yatırımlarına devam edeceklerini belirterek, “ANKAGROSS tanıtım etkinliğimiz katılan başta Mamak Belediye Bakanımız Sn. Mesut AKGÜL ve iş ortaklarımızın değerli yöneticilerine teşekkür ediyorum” dedi..

ANKAGROSS müşterileriyle buluştu

5 Ekim 2016 Çarşamba günü saat: 10:00 da kapılarını açan ANKAGROSS, müşterilerini bando takımı eşliğinde karşıladı. Mamak Nato Yolu’nda, müşterilerin yoğun katılımıyla açılan açılan ANKAGROSS’ta, tüm müşterilere saksı çiçekleri hediye edildi.

ANKAGROSS, 200 çalışanı, 3200 metrekare gıda, 1800 metrekare gıda dışı olmak üzere 5000 metrekare satış alanı ve 10 bin çeşit ürün yelpazesiyle hizmet vermeye başladı.