Haberler

ANKAGROSS Açılıyor


03 Ekim 2016

Altunbilekler ailesinin yeni iştiraki ANKAGROSSAnkagross Ünal Koyuncu, 5 Ekim 2016 tarihinde 5 bin metrekare satış alanı ve 10 bin çeşit ürün yelpazesiyle Nato Yolu’nda açılıyor.

“Çok Al, Az Öde” sloganıyla yola çıkan ANKAGROSS; 5 Ekim 2016 Çarşamba günü kapılarını Ankaralılara açıyor. Anka Gross, 200 çalışanı, 3200 metrekare gıda, 1800 metrekare gıda dışı olmak üzere 5000 metrekare satış alanı ve 10 bin çeşit ürün yelpazesiyle hizmet vermeye başlıyor.

ANKAGROSS İşletme Müdürü Ünal Koyuncu, “ANKAGROSS olarak müşterilerimizin talep ettikleri nitelik ve kalitede ürünleri iyi hizmet ve uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluşturmayı hedefliyoruz.” dedi. Koyuncu, müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla hizmet vermeye hazırlandıklarını belirterek, “ANKAGROSS olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı, güler yüzlü 200 personeli ile sektöre güçlü bir giriş yapıyoruz. Ürün satışlarında tazeliğe, hijyene, sürekli uygun fiyata, bol çeşit ve lider marka ürünlerde avantajları sunmayı hedefliyoruz. Evinizin, ofisinizin, işletmenizin, restoran ve otellerinizin profesyonel iş ve çözüm ortağı olacağız” diye konuştu.

ANKAGROSS’ta meyve sebze, şarküteri, et, şekerleme, kuru gıda, içecek, tekel, deterjan, kozmetik, zücaciye, oyuncak, hırdavat, oto aksesuar ve hediyelik ürünler bölümleriyle hizmet vereceklerini ifade eden Ünal Koyuncu, şunları söyledi: “Meyve ve sebzede iyi tarım uygulamalı, taze ve günlük ürünleri ANKAGROSS müşterileri için seçeceğiz. Şarküteri reyonumuzda seçkin markaları, ithal ve yöresel peynir çeşitlerini,  günlük süt ve süt ürünlerini; et bölümümüzde ise, günlük olarak hazırlayacağımız kırmızı ve beyaz et çeşitlerini reyonlarımızda satışa sunacağız. Bununla birlikte işletmeler için de toplu siparişler alabileceğiz.”

İşletme Müdürü Ünal Koyuncu; “Mağazamızda sadece ANKAGROSS Kart ile alışveriş yapılabilecektir. Müşterilerimiz, Anka Gross müşteri hizmetlerinden anında çıkartılan ANKAGROSS Kart ile alışverişlerini yapabilecekler, Kasaya gelindiğinde kasiyerlerimize ANKAGROSS Kart’larını vererek şirket veya şahıs adına faturalarını alabilecekler. Ayrıca müşteri hizmetlerinde iade, değişim, emanet kasa gibi hizmetler de verilecek” diye konuştu. ANKAGROSS’ta, alışveriş poşetlerinin çok düşük fiyattan olmak koşuluyla Kasada satılacağını ifade eden Koyuncu, “Bu uygulama ile, işletme maliyetlerinde önemli bir gider kalemi olan alışveriş poşetlerinin maliyetini, ürün satış fiyatlarımıza yansıtmayarak müşterilerimize uygun fiyatlı ürün satabilme adına önemli yol  kat ediyor olacağız” dedi.

Koyuncu, müşterilerinin konforunu düşünerek tasarladıkları ANKAGROSS için şunları söyledi: “Mağaza içinde, müşterilerimiz, fiyatını merak ettikleri ürünleri 5 farklı noktadaki ünitelerimiz aracılığıyla kontrol edebileceklerdir. 100 araçlık otoparkımız ile her gün 09.00 – 21:00 saatleri arasında hizmet vereceğiz. Tüm Ankaralıları 5 Ekim 2016 Çarşamba günü Nato Yolu’ndaki mağazamıza bekliyoruz.”