Haberler

ANKAGROSS Eryaman’da…


20 Nisan 2017

Ankara PERDER üyesi Altunbilekleri’in  yeni markası ANKAGROSS’un ikincisi Eryaman’da açıldı.

Eryaman ANKAGROSS’un açılışı, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel’in katılımıyla gerçekleştirildi. Demirel, “Güzel bir amaç için bir araya geldiğimiz bugün, Eryaman mahallesinde ANKAGROSS açılışının hayırlı olmasını diliyorum. Eryaman sakinleri başta olmak üzere, Etimesgut’taki tüm vatandaşlara en güzel hizmetin verileceğinden şüphemiz yok. ANKAGROSS Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek ve değerli iş ortaklANKAGROSS2arına teşekkür ediyor; başarılarının devamını diliyorum” dedi.

ANKAGROSS Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, “İlkini Mamak ilçesine açtığımız ANKAGROSS müşterilerimizin teveccühüne müteşekkiriz. İkinci mağazamızı da Etimesgut ilçemize açarak, bölgemizin sakinlerine ve değerli müşterilerimize uygun fiyatlı, doğru ürünleri sunabilmeyi hedefliyoruz. İşimizi geliştirmek, daha iyisini yapabilmek yolundaki çabalarımızdan vazgeçmeden yatırımlarımıza devam ediyoruz. Eryaman ANKAGROSS’un açılmasında, inşaatından başlayarak bugünkü açılışına kadar emeği geçen tüm çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza gönülden teşekkür ederim. Müşterilerimize layık olmaya çalışarak, sürdürülebilir ve devamlılığı olan uygun fiyatlı ürünler sunmak için çalışacağız” dedi.

ANKAGROSS; 3250 metrekare gıda, 715 metrekare gıda dışı olmak üzere, depo alanlarıyla toplam 4411 metrekare mağaza alanı ve 10 bin çeşit ürün yelpazesiyle hizmet vermeye başladı.