Haberler

Ankara PERDER Korkmaz’ı ziyaret etti


19 Mart 2018

Ankara PERDER, perakende sektöründeki gıda denetimleri konusunda görüş alışverişinde bulunmak için Ankara Tarım İl Müdürü’nü ziyaret etti.

Ankara PERDER Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TPF Başkanı Mustafa Altunbilek ile beraber Ankara Tarım İl Müdürü Bülent Korkmaz’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, sektördeki gelişmeler ve yaşanan sıkıntılar hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

Yapılan denetlemelerin öneminden bahseden Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Mustafa Altunbilek; “İşimizi gereken standartlarda yapabilmemizi sağladığı için, denetimler sektör adına olmazsa olmazların başında geliyor” dedi.

Gıdanın insanların hayatlarını sürdürebilmeleri için vazgeçilmez bir ihtiyaç olduğunu kaydeden Ankara Tarım İl Müdürü Bülent Korkmaz, “Gıdada sizlerin sayesinde bir değişim ve dönüşüm yaşandı” sözleriyle Tarım İl Müdürlüğü olarak gerçekleştirdikleri denetmeler ile sektörde kalıcılığı sağladıklarına vurgu yaptı.

Ziyaretin sektörün durumunun değerlendirilmesi ve yaşanan sıkıntılara ortak çözümler üretilmesi açısından önemli olduğunu ifade eden Korkmaz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.