Haberler

Ankara PERDER, yoluna Mehmet Ali Başdurak ile devam ediyor


25 Şubat 2014

Ankara PERDER’in Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Üç dönem Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Mustafa Altunbilek, görevi yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Başdurak’a devretti.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu’na(TPF) bağlı Ankara PERDER’in Olağan Genel Kurul Toplantısı, 24 Şubat tarihinde gerçekleştirildi. Genel Kurul’da Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Başgimpa Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Başdurak seçildi.

Üç dönem Ankara PERDER Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Mustafa Altunbilek görevi yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Başdurak’a devrederken şunları söyledi: “Yönetim kurulu başkanlığımda, gerek yönetim kurulu üyelerimizle gerek diğer dernek üyelerimizle son derece uyumlu, başarılı çalışmalar sergilediğimizi düşünüyorum. Çalışmalarımızı kolaylaştıran, katkı sağlayan değerli meslektaşlarıma teşekkür ederim. Birlikteliğimizin gücünü bana her zaman, her durumda hissettirdiniz. Rekabetin gücünü işbirliğine dönüştürmemize katkı sağladınız, tekrar teşekkür ederim. Yeni dönem görev alacak yönetim kurulu üyelerimizden ve yeni başkandan tek isteğim, birliğin elbirliği ile devamını sağlamak için PERDER’i daha yukarılara taşımalarıdır. Bunun için çabalarını esirgemeyeceklerini biliyorum ve bu görevi başarı ile yürüteceklerine inancım tam. Devam eden projelerimizi sonuçlandıracak, yeni projeler ile yeni kazanımlar yaratacak yeni yönetim kurulunu ve yeni başkanımızı tebrik ediyorum.”

Yeni yönetimde ayrıca Şekerciler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Şekerci, Bildirici Market Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Bildirici, Yunus Market Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Ayhan, Güreller Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Gürel yer aldı.