Haberler

Ankara PERDER’de Ramazan Gülhan dönemi…


18 Ağustos 2021

Ankara PERDER yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gülhan oldu.

Ankara PERDER’de bayrak değişimi yaşandı. Bölgede 438 şube ve 11 bin 378 kişiye istihdam sağlayan Ankara PERDER’in yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gülhan oldu.

Gıda perakende sektöründe çok uzun yıllar faaliyet gösteren ve hali hazırda City Gross Yönetim Kurulu Başkanı olan Ramazan Gülhan, “Yıllardır Ankara PERDER Yönetim Kurulu’nda sürdürdüğüm görevime derneğin başkanı olarak devam edeceğim için mutluyum. Üyelerimiz ile uyum içinde hep daha iyisini yapma arzusu ile yeni dönemde de görevimizi sürdüreceğiz. Perakende sektörünün ve ülke ekonomisinin temel taşı olan yerel perakendecilerin gelişimi için yeni dönemde farklı alanlarda birçok projeyi yürüteceğiz. Sadece yerel perakendecilerin değil, bölgemizdeki yerel üreticilerin de varlığını koruması ve güçlenmesi adına destek sağlayacağız. Sektörün sürdürülebilir gelişimine devam etmesi için eğitim alanında da projelerimiz devam edecek. Yerel zincirler olarak, ülkemize, bölgemize değer katmak için çalışmalarımızı artırarak sürdüreceğiz” açıklamasını yaptı.

Ankara PERDER’in yeni yönetim kurulunda görev alacak isimler ise Cengiz Bildirici, Öznur Altunbilek, Mustafa Şekerci, Fatih Ayhan, Cevat Durmaz, Mustafa Önder olarak belirlendi.