Haberler

Başkanlığa Şahin Aldemir seçildi


29 Ocak 2019

Organize perakendenin en önemli halkası olan yerel zincir marketlerin çatı örgütü Türkiye Perakendeciler Federasyonu’na bağlı Kayseri Perakendeciler Derneği’nde (PERDER) Olağanüstü Genel Kurul toplantısı yapıldı. Kayseri PERDER Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Şahin Aldemir seçildi.

Perakende sektörünün en önemli ve en büyük çatı örgütü konumunda olan Türkiye Perakendeciler Federasyonu’na (TPF) bağlı Kayseri Perakendeciler Derneği’nde (Kayseri PERDER) yeni dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Şahin Aldemir seçildi. Derneğin yeni yönetim kurulunda görev alacak isimler ise Kadir Çete, Serdar Özkan, Harun Battal, Davut Özkaya olarak belirlendi.

Toplantıda başkanlığa seçilmesinden dolayı mutluluğunu dile getiren Kayseri PERDER Başkanı Şahin Aldemir, kuruluşundan bu yana dinamik yapısı ve birlik beraberlik odaklı çalışmalarıyla Kayseri PERDER’in birçok başarılı çalışma hayata geçirdiğine değindi. Yeni dönemde Kayseri PERDER’i daha da güçlendirmek adına yeni adımlar atacaklarını söyleyen Aldemir, “Kayseri PERDER bünyesinde bugün 18 yerel market ve 68 satış noktasında gerek istihdam gerekse yatırım anlamında ilimize önemli bir katma değer sağlıyoruz. Bundan sonraki süreçte de önemli bir potansiyele sahip olan Kayseri’de yerel zincirlerin sürdürülebilir büyümesini perçinlemek, Türkiye ekonomisine katma değer sağlamak için verimli işlere, projelere odaklanacağız. Nitelikli insan kaynağımızı artırıp; hayata geçireceğimiz müşteri odaklı projelerle ön planda olacağız. Yeni dönemin hepimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.