Haberler

Batı Karadeniz PERDER’de Yeni Başkan Hakkı Toscu Oldu


13 Nisan 2021

Batı Karadeniz PERDER Genel Kurul toplantısı yapıldı. Derneğin yeni dönem Yönetim Kurulu Başkanı oy birliğiyle İsmail Hakkı Toscu oldu.

Türkiye genelinde 14 bölge derneği ile perakende sektörünün büyümesi ve gelişmesi için çalışmalarına devam eden Türkiye Perakendeciler Federasyonu’na bağlı Batı Karadeniz PERDER, Genel Kurulu’nu yaptı. Bölgede 16 üye, 46 şube ve 400 kişiye istihdam sağlayan Batı Karadeniz PERDER’in yeni Başkanı oy birliği ile Toscular Gıda Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Hakkı Toscu oldu.

Toplantıda Batı Karadeniz PERDER’in yürüteceği çalışmalar hakkında bilgi paylaşan İsmail Hakkı Toscu; “Yeni dönemde öncelikli hedefimiz bölgedeki konumumuzu güçlendirmek olacak. Tüm yerel işletmecilerle buluşacağız. Bölgede yerel zincirleri ön plana çıkaracak etkinlikler gündemimizde olacak. Müşteri odaklı çalışmalarımızla fark yaratmayı hedefliyoruz. Sektörümüzle ilgili yaşanan olumsuzlukları, beklentileri, tüketici isteklerini şeffaf bir şekilde dile getireceğiz. Yeni dönem hepimiz için hayırlı, uğurlu olsun” açıklamasını yaptı.

Batı Karadeniz PERDER’in Genel Kurulu’nda yeni yönetim kurulu şöyle belirlendi;

Başkan: İsmail Hakkı Toscu

Yönetim Kurulu Üyeleri: Mustafa Genç, Selman Demirok, Halit Ceyhan, İsmail Özdemir