Haberler

Beyaz’la YZB Show, 10’uncu yıla damgasını vurdu


17 Nisan 2018

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından bu yıl 10’uncusu düzenlenen, sektörünün en büyük konferans ve fuarı olan Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) 2018’de yıllardır izleyicilerin televizyon programlarını severek takip ettiği ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, konuklarını bu sefer Beyaz’la YZB Show’da ağırladı.

Organize gıda perakende sektörünün en büyük organizasyonu olan Uluslararası Yerel Zincirler Buluşuyor Konferansı ve Fuarı (YZB) 2018’e Beyaz’la YZB Show damgasını vurdu. Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, oyuncu ve sunucu Kadir Çöpdemir, Ampute Milli Takım Kaptanı Osman Çakmak, sunucu ve gazeteci Saba Tümer, müzisyen Ziynet Sali’nin katılımıyla gerçekleşen Beyaz’la YZB Show’da, azmin ve başarının sırları, mutluluğun başarıya etkileri paylaşıldı.

Üreticiden tedarikçiye, perakendecilerden sektöre hizmet sunan firmalara kadar binlerce sektör paydaşının aynı çatı altında buluştuğu organizasyonda Ali Ağaoğlu, başarının adımlarını şöyle aktardı; “Benim en büyük şansım babamdı. Rahmetli, beni çocukluğumdan itibaren işin içinde yetiştirdi. Çalışmak, dürüst olmak, zorluklara rağmen yılmadan yola devam etmek, başarıya ulaştırıyor. Bugün buraya katılanlar bunun birer örnekleri. Ben perakendeciliği çok iyi bilen biriyim. Sizler bu ekonominin can damarlarısınız” dedi.

Ziynet Sali’nin şarkıları ile renk kattığı Beyaz’la YZB Show’da sunucu ve gazeteci Saba Tümer, yeni yazdığı ’21 Günde Mutluluk’ kitabını anlattı. Gecede Ampute Milli Futbol Takımı Kaptanı Osman Çakmak ise tek bir hayali olan futbolculuğa giden yolculukta ulaştığı başarı hikayesini anlattı.