Haberler

BEYPER Başkanlığına Bir Kez Daha Ali Yıldız Seçildi


25 Nisan 2019

Organize perakendenin en önemli halkası olan yerel zincir marketlerin çatı örgütü Türkiye Perakendeciler Federasyonu’na bağlı DTM ve Beyaz Eşya Perakendecileri Derneği’nin (BEYPER) Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. BEYPER’in yeni dönem başkanı bir kez daha Ali Yıldız oldu.

Perakende sektörünün en önemli ve en büyük çatı örgütü konumunda olan Türkiye Perakendeciler Federasyonu’na (TPF) bağlı olarak çalışmalarını sürdüren BEYPER’in Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Dayanıklı tüketim ve beyaz eşya perakendeciliği sektöründe perakende satış yapan bayilerin oluşturduğu BEYPER’in Olağan Genel Kurulu’nda oy birliği ile Yönetim Kurulu Başkanlığı’na bir kez daha Ali Yıldız seçildi.

Bir kez daha başkanlığa seçilmesinin mutluluğunu aktaran Yıldız, yeni dönemde derneğin çalışmalarını artıracaklarını belirtti. Yıldız; “BEYPER olarak; sektörde faaliyet gösteren bayilerin ve tüccarların gelişimine ve güçlenmesine katkı sağlamak, ticaret erbabının her alanda sürdürdükleri çalışmaların sonuçlarından en verimli şekilde yararlanmalarını sağlamak ve üyelerimizin faaliyetlerini daha güçlü bir seviyeye taşımak en önemli amaçlarımızdandır. Bu yeni görev döneminde de üyelerimizin faaliyetlerini daha güçlü bir seviyeye taşımak için elimizden geleni yapacağız; var gücümüzle çalışacağız.” açıklamasını yaptı.

BEYPER ‘in Olağan Genel Kurulu’nda yeni yönetim kurulu ise şöyle belirlendi;

Ali Yıldız, Necmettin Tek, Ercan Aygün, Mehmet Faruk Seydan, Zafer Parmaksız, Cengiz Sağın, İslam Özaltın, Taner İnci, İlhan Suer, Erhan Kızılmeşe, Ergin Kaç, Fatih Müftüoğlu, Yıldırım Söylemez