Haberler

BEYPER’in Başkanı Bir Kez Daha Başkanı Ali Yıldız Oldu


13 Nisan 2022

Dayanıklı Tüketim ve Beyaz Eşya Perakendecileri Derneği’nin (BEYPER) Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. BEYPER’in yeni dönem başkanı bir kez daha Ali Yıldız oldu.

TPF’ye bağlı derneklerde seçim heyecanı sürüyor. Van PERDER’in ardından BEYPER’de de Genel Kurul yapıldı. Türkiye de cadde ve alışveriş merkezlerinde bulunan beyaz eşya bayilerinin gelişmesine ve güçlenmesine katkı sağlamak, geleneksel bayiliğin ve mağazacılığının avantajlarını duyuracak ortamlar hazırlayarak tanıtımını yapmak ve bayilik teşkilatının yaşaması için üyelerine çeşitli destekler sağlamak amacı ile 2012 yılında kurulan BEYPER’in başkanı bir kez daha yürüttüğü başarılı çalışmalar sonucunda Ali Yıldız’a teslim edildi.

Genel Kurul sonrasında açıklamalarda bulunan Ali Yıldız; “Yönetim kuruluna katılan yeni arkadaşlarımızla birlikte 3 yıllığına bir kere daha seçilmenin mutluluğu içinde görevimizin başındayız. BEYPER olarak; sektörde faaliyet gösteren bayilerin ve tüccarların gelişimine ve güçlenmesine katkı sağlamak, ticaret erbabının her alanda sürdürdükleri çalışmaların sonuçlarından en verimli şekilde yararlanmalarını sağlamak ve üyelerimizin faaliyetlerini daha güçlü bir seviyeye taşımak en önemli amaçlarımızdandır. Bu yeni görev döneminde de üyelerimizin faaliyetlerini daha güçlü bir seviyeye taşımak için elimizden geleni yapacağız; var gücümüzle çalışacağız.” açıklamasını yaptı.

152 üye, 470 şube ve 3332 personelle çalışmalarını sürdüren BEYPER’in 5’inci Olağan Genel Kurulu’nda yeni yönetim kurulu ise şöyle belirlendi; Ali Yıldız, Süleyman Nuri Ünal, Mehmet Faruk Seydan, Ercan Aygün, Zafer Parmaksız, Necmettin Tek, Erhan Kızılmeşe, Ümit Şekerci, İslam Özaltın, Fatih Müftüoğlu, Emre Abdik, Ergin Kaç, Cengi Sağın