Haberler

Biçen çalışanları “Yaza Merhaba” dedi


28 Haziran 2013

Geleneksel Biçen Yaza Merhaba Mangal Partisi, bu yıl  Biçen çalışanları ve ailelerinin katılımı ile Avcılar Atapark’da gerçekleştirildi.

Yaza Merhaba Partisi, yaklaşık 900 kişiyi bir araya getirdi. Parti iki gece sürdü. Biçen çalışanları aileleriyle birlikte müzik eşliğinde halaylar çekip, yöresel danslar yaparak eğlendiler. Çocuklara yönelik dans ve şarkı yarışmalarının yanında büyükler için halat çekme, çuval, dans ve yumurta yarışmaları düzenlendi. Yarışma birincilerine madalyaları ve  sürpriz hediyeler verildi.

Geceye katılan Biçen çalışanlarından 5,10 ve 15 yıllını dolduranlara, Biçen Yönetim Kurulu üyesi Sinan Biçen ve Satış Müdürü Özer Öztürk  tarafından  teşekkür plaketleri takdim edildi. Gecenin sonunda bir de kupa töreni vardı. Mayıs ayının en başarılı ilk 3 şubesine, yapılan tören ile kupaları verildi. 1’incilik kupası Güneşli şube, 2’ncilik kupası Yakuplu şube, 3’üncülük kupası Bakırköy-1 şube müdürlerine, Biçen Bölge Müdürleri Alper Demirci, Murat Arslan ve Akif Akbaba tarafından verildi.