Haberler

Biçen’de İç Eğitmenler dönemi başladı


02 Şubat 2016

Eğitimcinin Eğitimi Programı’nı başarıyla tamamlayan eğitmen adayları, İç EğitmenEEP olarak göreve başladılar.

Gelecek vizyonu için kendini sürekli yenileyen Biçen, kurumsal gelişimini desteklemek amacıyla Temmuz 2015’te Eğitimcinin Eğitimi Programını (EEP) başlatmıştı. EEP sürecini başarıyla tamamlayan Biçen eğitmenleri kurum içi eğitim çalışmalarına başladı.

Danışman, Eğitmen ve Koç Yasemin Sungur’un vermiş olduğu ve toplam 3 modülden oluşan EEP programlarına Biçen’in farklı departmanlarından 13 eğitmen adayı katıldı. Katılımcılar; eğitim programcılığı, sağlıklı iletişim yöntemleri, yetişkin eğitiminin püf noktaları, kurumsal sistem, sorunların tespiti ve sorunların eğitim yöntemleriyle çözümü konularında eğitim aldılar.

Eğitimi başarıyla tamamlayan İç Eğitmenler, “İçimizdeki Mutluluk, Kariyer Planlama, Müşteri Karşılama ve Uğurlama, Tanzim Teşhir ve Alan Yönetimi, Pusula Yönetimi, Geri Bildirim, Anlamak-Anlatmak-Anlaşmak, Temel İletişim, Genel Hijyen, İK-DK Müşteri Memnuniyeti ve Geri Bildirim” konularında eğitim vermeye başladılar.

Konuya ilişkin açıklama yapan Biçen İnsan Kaynakları Müdürü Eyüp Biçen, ‘Sürekli gelişimde olmak için kendi iç eğitmenlerimizi yetiştiriyoruz’ dedi ve EEP’nin ikinci tur eğitimlerini yakın zamanda başlatmayı planladıklarını belirti.’