Haberler

Bursa PERDER’den Edebali’ye ziyaret


24 Nisan 2014

Bursa PERDER Başkanı Mustafa Gürel ve Yönetim Kurulu üyeleri, Yıldırım Belediye Başkanlığı’na seçilen İsmail Hakkı Edebali’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Bursa PERDER, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali’yi makamında ziyaret etti. Ziyarete Bursa PERDER Başkanı Mustafa Gürel’in yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri Haşim Kılıç, Özer Düşünüklü, Süleyman Ekincioğlu, Gökhan Seyhan ve Muhammed Okur katıldı. Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali’ye hayırlı olsun temennisinde bulunan Bursa PERDER Başkanı Mustafa Gürel, Bursa PERDER’in Yıldırım Belediyesi ile pek çok ortak projeye imza attığını hatırlatarak, “Yıldırım Belediyesi ile olan diyaloğumuz ve desteğimiz her zaman artarak devam etti. Geçtiğimiz hafta bağlı olduğumuz federasyonumuzun Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirdiği ve perakende sektörünün Türkiye’deki önemli organizasyonlarından olan ‘Yerel Zincirler Buluşuyor’da tedarikçi ve üretici firmaların fuarda sergiledikleri ürünleri bu yıl da Yıldırım Belediyesi’nin Sevgi Marketi’ne kazandırdık. Bursa PERDER olarak, yeni dönemde de Yıldırım Belediyesi ile birlikte ortak projelere imza atmaya hazırız” dedi. Bursa PERDER’in Bursa’nın yanı sıra Eskişehir, Kütahya, Çanakkale ve Yalova organize yerel perakendecilerin sesi olduğuna dikkat çeken Başkan Mustafa Gürel, yerel perakendeye katkı sağlayacak çalışmalarda Yıldırım Belediyesi’nin desteğinin kendileri için önemli olduğunu da sözlerini ekledi.

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Karşıdan bakıldığında birbirine rakip olarak, görülen firmaların aynı masa etrafında toplanabilmeleri takdir edilmesi gereken bir olgu. Kolektif çalışmanın Bursa’daki en güzel örneğini sergileyen Bursa PERDER, adeta Türkiye’nin birlik içinde neleri başarabileceğini bizlere göstererek ilham veriyor.  Bu anlamda yeni süreçte de Bursa PERDER ile ortak projelerde yer alacağımızdan ve desteğimizin artarak devam edeceğinden kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.