Haberler

Doğa dostu Egeli


26 Haziran 2012

Gürmar ile Viking Temizlik, Ege’ye 1.000 fidan daha kazandırdı.

Ege’de doğup büyüyen yine Ege’ye hizmet için ortak projede buluşan Viking Temizlik Kozmetik A.Ş. Gürmar, İzmir Çeşme Ildırı mevkiinde bulunan ağaçlandırma sahasına 1.000 fidanlık koru ile Doğaya Katkı Projelerine bir yenisini daha ekledi. Düzenlenen ağaç dikim töreninde, korunun ilk fidanını Viking Temizlik ve Kozmetik A.Ş Genel Müdürü Hayrettin Avcı ve Gürmar Marketler Genel Müdürü Veli Gürler beraber diktiler.

Gürmar Genel Müdürü Veli Gürler, “ Bildiğiniz üzere bu hafta Dünya Çevre Haftası. Böyle güzel bir projenin bu kadar anlamlı bir günle kesişmesi bize ayrı bir mutluluk veriyor. Gelecek nesillere miras bırakacağımız doğanın öneminin bilincinde bir kurum olarak Doğaya Katkı Projelerimize hız kesmeden devam edeceğiz. Bu projeyle 5000. fidanı doğaya kazandırmanın verdiği mutluluğu yaşıyoruz.” şeklinde konuştu.

Viking Temizlik ve Kozmetik A.Ş. Genel Müdürü Hayrettin Avcı;“En önemli kurum değerlerimizden biri olan doğayı korumak ve güzelleştirmek adına yapılan projelerde yer almaktan her zaman mutluluk duyuyoruz. Özellikle firmamızın doğduğu ve büyüdüğü bölge olan Ege Bölgesi’ nden kazandıklarımızı yine bu şekilde bölgenin yararına kullanıyor olmamız da, bizler için ekstra bir motivasyon sağlıyor. Atık yönetimi, çevre yönetimi gibi birçok alanda sürekli iyileştirme politikasını benimseyen Viking Temizlik ve Kozmetik A.Ş. olarak doğanın korunmasına destek vermeyi de sürdüreceğimizi belirtmek isterim.” dedi.