Haberler

Düzgün, güven tazeledi


19 Kasım 2013

Doğu Anadolu PERDER başkanlığına yeniden Ömer Düzgün seçildi

Doğu Anadolu PERDER Başkanı Ömer Düzgün güven tazeledi. Dernek binasında gerçekleştirilen 2. Olağan Genel Kurul’da Düzgün, bütün üyelerin oyunu alarak yeniden başkan seçildi.

Genel Kurul sonrası bir açıklama yapan Düzgün, “Yapılan genel kurulda arkadaşlarımız bize teveccüh edip yeniden yönetime seçtiler. Güvenlerinden ötürü hepsine teşekkür ediyorum. Onların bu teveccühüne layık olmak için elimizden geleni yapacağımıza kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

Amaçlarının üretici ile perakendeciyi ve tüketiciyi buluşturmak olduğuna dikkat çeken başkan Düzgün, “Dernek olarak bölgedeki yerel perakendecinin sorunlarını gündeme getirip çözüm arıyoruz. Şu anda hükumet nezdinde yaptığımız görüşmelerimiz sonuç vermeye başladı. Yasa taslağı hazırlandı ve bizlere sunuldu. Perakendeciliği düzenleyen yasayla ilgili taslak metin üzerinde çalışıp, eksik gördüğümüz kısımların eklenmesine, yanlış gördüklerimizin düzeltilmesine gayret sarf edeceğiz. Ayrıca yeni dönemde ulusal ve uluslararası bir çok etkinliğe şehrimizin ve bölgemizin ev sahipliği yapması konusunda projelerimiz var. Sektör çalışanlarının eğitimini çok önemsiyoruz, yeni dönemde bununla ilgili olarak da çalışmalar gerçekleştireceğiz” dedi.