Haberler

Ege PERDER’in yeni başkanı “Vahdet Sarıkaya”


28 Şubat 2014

Ege PERDER’in yeni yönetim kurulu belirlendi. Seçime tek liste ile giren derneğin kurucu Başkanı Vahdet Sarıkaya, üyelerin tamamının oyunu olarak Ege PERDER’in yeni başkanı oldu.

 Türkiye Perakendeciler Federasyonu’na bağlı Ege PERDER’in başkanlığına derneğin kurucu başkanı Vahdet Sarıkaya seçildi. Ege PERDER’in Seçimli Genel Kurulu Kaya Termal Otel’de gerçekleştirildi.

Öğle yemeğinin ardından gerçekleşen Genel Kurulda önce divan seçimi yapıldı. Divan Başkanlığı’na Acem Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Çorapçı seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından mevcut yönetim, üyeler tarafından ibra edildi.

Yeni yönetim kurulunun belirlenmesi için yapılacak seçime tek bir liste girdi ve genel kurula katılan tüm üyelerin oylarını aldı. Yeni seçilen yönetim kurulu yaptığı toplantı sonucunda Ege PERDER Kurucu Başkanı Vahdet Sarıkaya’yı iki yıllığına başkan seçti. Başkan yardımcılıklarına Veli Gürler ve Mustafa Akkan getirildi.

Ege PERDER’in eski Başkanı Veli Gürler, genel kurulda yaptığı veda konuşmasında, dört yıllık görevi süresince kendisine destek veren yönetim kuruluna ve tüm üyelere teşekkür etti. Gürler,“Bu bir bayrak yarışı, yeni yönetimin daha başarılı çalışmalara imza atacağından hiç şüphem yok. Hayırlısı olsun” dedi.

EGE PERDER YÖNETİM KURULU

Vahdet SARIKAYA (Başkan)

Veli GÜRLER (Başkan Yardımcısı)

Mustafa AKKAN (Başkanı Yardımcısı)

Kemal ÇORAPÇI (Üye)

Erkan KAHYA (Üye)

Cengiz ULUPINAR (Üye)

Hasan Hüseyin PEKDEMİR (Üye)

Mehmet Feyzi BAŞDAŞ (Üye)

Emre SAVAŞIR (Üye)