Haberler

Federasyon fuara damga vurdu


21 Kasım 2011

Üye sayısını günden güne artıran, 12 bölgede faaliyet gösteren Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF), faaliyet alanına giren fuarlara da katılarak en son gelişmeleri takip ediyor ve  gücüne güç katıyor. TPF, 17-19 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen 5. Uluslararası Sert Kabuklu Yemişler, Meyve ve Sebzeler, Lojistik ve Teknolojileri Fuarı’na katıldı.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF), 17-19 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen sert kabuklu yemişler ve kuru meyvelere özel ihtisas fuarında boy gösterdi. Fuara ayrıca, Anadolu’da bulunan  PERDER üyesi market zinciri sahipleri ve satın alma yetkilileri de katıldı. PERDER’ler üretici firmalarla ikili görüşme yapma fırsatına sahip oldu.

İstanbul Fuar Merkezi’nde 5. Uluslararası Sert Kabuklu Yemişler, Meyve ve Sebzeler, Lojistik ve Teknolojileri adıyla gerçekleşen fuar, sektöre tam hizmet vermek amacıyla her yıl düzenleniyor.

Günümüze dek 12 ülkeden 250 katılımcı firma ile 55 ülkeden ihracatçı, üretici, ithalatçı, tüccar, akademisyen, bürokrat, servis sağlayıcı ve medya temsilcilerinden oluşan binlerce sektör profesyonelini biraraya getiren fuarda, Türkiye Perakendeciler Federasyonu da faaliyetlerini anlattı.

TPF, önümüzdeki dönemde çok sayıda fuara katılmayı planlıyor.