Haberler

Gürel yeni döneme hızlı başladı


20 Ocak 2014

Mustafa Gürel, 2014’te Bursa PERDER’in perakende sektöründeki gücünü artırmak için daha aktif çalışacaklarını söyledi

Bursa PERDER’de başkanlık koltuğuna oturan Mustafa Gürel, düzenlediği toplantıda üyelerle bir araya geldi. Toplantıda yeni süreçte izlenecek yol haritasını Yönetim Kurulu’na ve üyelere aktaran Gürel, 2014’te Bursa PERDER’in perakende sektöründeki gücünü artırmak için daha aktif çalışacaklarına dikkat çekti.

Çanakkale ve Yalova üyelerinin de katıldığı toplantıda konuşan Gürel, birlik ve beraberliğin önemli olduğunun altını çizdi. Aynı hedefe baktıkları ve aynı dili konuştukları takdirde hem derneğin hem de kendilerinin daha iyi yerlere geleceklerini söyleyen Gürel, 2014 yılı için hazırladıkları planlamayı üyeleriyle paylaştı.

2014’te Bursa PERDER’in sektördeki gücünü daha iyi yansıtmak istediklerini ifade eden Mustafa Gürel, yeni dönemde gerçekleştirecekleri tüm çalışmalarda, herkesin aktif olduğu bir sürecin başlayacağını belirterek, “Yönetim kurulumuzdaki isimler üzerinde bir görev dağılımı yaptık. Bu görev dağılımında perakendecilerimizin birebir etkileşim halinde olduğu resmi kurumlar yer almaktadır. Bu resmi kurumlarla iletişim halinde kalan yönetim kurulundaki arkadaşlarımız, sektörümüzle ilgili soru, şikayet, öneri ve bilinmesi gereken kanunlarda bizlere köprü olacak. Gerçekleştirdiğimiz bu görev dağılımı ile artık resmi kurumlarla daha iyi bir iletişimimiz olacak” diye konuştu. Yeni dönemde eğitimlere ve sosyal projelere de büyük önem vereceklerini belirten Gürel, sözlerini şu cümlelerle tamamladı: “Bunun için herkesin katılımcı ve paylaşımcı olması çok önemli. Bu anlamda Bursa PERDER Yönetim Kurulu olarak bizler derneğin ve üyelerin gelişimi adına var gücümüzle çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.”