Haberler

Gürmar basketbolu destekliyor


22 Kasım 2011

Gürmar, Denizspor Kulübü’nün basketbol altyapı takımlarına sponsor oldu.

 İzmir’de faaliyet gösteren Gürmar, basketbol sporuna verdiği destekle işletmelere örnek oluyor. Denizspor Kulübü’nün basketbol altyapı takımlarına sponsor olan Gürmar, genel müdürlük binasında düzenlenen törende anlaşmaya imza attı. İmza törenine Gürmar Kurumsal İletişim Yönetmeni İsmail Tepedelenler, Gürmar Kurumsal İletişim Uzmanı Gökçen Savran ve Denizspor Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi H. Serkan Sadıkoğlu katıldı.

Denizspor Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi H. Serkan Sadıkoğlu Gürmar gibi büyük ve ciddi bir firmanın altyapılara destek vermesinin sadece Denizspor açısından değil İzmir basketbolunun gelişmesi açısından önemini vurguladı. “Biz bu anlaşmayı sadece sponsorluk olarak değil, bir birliktelik olarak görüyoruz” diyen Sadıkoğlu sözlerine şöyle devam etti: Üreteceğimiz projelerle İzmir’de daha fazla gencimizin spor yapmasını sağlama düşüncesindeyiz. Önümüzdeki dönemlerde altyapılarla ilgili organizasyonlara imza atacağız. Basketbola ve gençlerimize verdiği destekten ötürü Gürmar ailesine teşekkürü bir borç bilirim.

Gürmar yetkilileri ise, şu açıklamayı yaptı: “Kurumsal gelişimi ilke edinmiş bir firma olarak, üzerimize düşenleri yapmaya devam ediyoruz. Açılan her mağazamız ile birlikte müşterilerimize hizmet vermenin yanı sıra gerçekleştirdiğimiz birçok sosyal sorunluluk projesinin ardından şimdi de genç basketbolcularımızın yanındayız. Daha önce desteklediğimiz futbol takımımız, güreş şampiyonumuz, taekwondo şampiyonlarımızın ardından Denizspor basketbol altyapı takımlarının yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın yeteneklerinin desteklenmesi konusunda yanlarında olduğumuzu ve daima olacağımızı bir kez daha belirtmek isteriz.