Haberler

Gürmar’dan 1.000 adet fidan


26 Aralık 2011

Gürmar ve Sensodyne Pronamel, erozyonla mücadele için ele ele verdi

 Sensodyne Pronamel ve Gürmar, “Dişlerinizi asitten, toprağı erozyondan koruyun” sloganıyla başlattıkları ağaçlandırma projesi kapsamında Ege Orman Vakfı ile işbirliği yaparak, Seferihisar Kavakdere mevkiinde 1.000 adet fidan dikildi. Projeye Gürmar’ın ana sponsoru olduğu Denizspor’un Genç Erkek Takımı ve İzmir Basketbol Kulübü’nün Yıldız Kız Takım oyuncuları da destek vererek ilk fidanları birlikte diktiler.

Ege Orman Vakfı Genel Müdürü Metin Gençol katkılarından dolayı teşekkür ederek Gürmar adına Genel Müdür Veli Gürler’e, Sensondyne adına Bölge Müdürü Cengiz Yıldırım’a plaket takdim etti.

Gürmar Genel Müdürü Veli Gürler; çocukların, özellikle sporcuların yaşadıkları dünyaya karşı sorumluluklarının bilincinde olmalarından duyduğu gurur ve mutluluğu ifade etti.
Sensondyne Bölge Müdürü Cengiz Yıldırım ise, gelecek nesillere yaşanabilir bir doğa bırakmak için öncelikle projeye katkıda bulunan Gürmar’a,  genç sporculara ve emeği geçen herkese teşekkürlerini belirterek, Sensodyne olarak doğayı koruma ile ilgili yeni projelerle yola devam edeceklerini belirtti.