Haberler

“İnsana Saygı Ödülü” yine Altunbilekler’in


22 Şubat 2017

Altunbilekler, bu yıl 16’ncısı düzenlenen İnsana Saygı Ödülü’nün sahibi oldu.

Türkiye’nin en büyük insan kaynakları platformu Kariyer.net tarafından 15 Şubat 2017 tari
hinde Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen 22. İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında İnsan Kaynakları alanında Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü’ne Altunbilekler, altıncı kez layık bulundu.20170215_152232

İnsan Kaynakları alanındaki özenli çalışmalara dikkat çekmek ve paylaşmak amacı ile Kariyer.net tarafından düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesinde bu yıl, farklı sektörlerden 65 binin üzerinde Kariyer.net üyesi şirket arasından 289 firma ödüle layık görüldü. Zirve kapsamında düzenlenen “İnsana Saygı” ödülünü,  insana yapılan yatırımın önemini her platformda vurgulayan Altunbilekler altıncı kez aldı. Törene katılan Altunbilekler İnsan Kaynakları Koordinatörü Mehmet CİVELEK,  altıncı kez ödüle layık görülmenin mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını ifade ederek, 2016 yılında Kariyer.net’te yer alan ilanlarımıza başvuru yapan 48 bin 821 adaya özel olarak %100 yanıtlayıp sonuçlandırarak geri bildirimde bulunduklarını belirtirken, bu tür ödüllerin her zaman motive edici etki yarattığını belirtti.
Altunbilekler adına ödülü almak üzere törene İnsan Kaynakları Koordinatörü Mehmet Civelek, Kariyer Uzmanları Şeyda Cibelik, Nihan Elçin Alkaya, Turan Köksal ve Elif Şener  katıldı.