Haberler

İstanbul PERDER Mutlu Makarna’da…


24 Nisan 2017

İstanbul PERDER üyeleri, “Üretici-Perakendeci Buluşmaları” kapsamında Mutlu Makarna üretim tesislerini ziyaret etti.

İstanbul PERDER üyeleri, Gaziantep’in köklü firmalarından olan Mutlu Makarna’yı ziyaret etti. Üretim tesisleri gezisine Gaziantep’te faaliyet gösteren İpekyolu Perder üyeleri de katıldı.HABER RESİM

Tesis gezisi, Mutlu Makarna Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Göymen ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Göymen ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Mutlu Makarna Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Göymen, üretimlerinde en son teknolojiyi kullandıklarını, ürünlerini Orta Doğu, Avrupa, Asya ve Afrika ülkeleri başta olmak üzere 100’ün üzerinde ülkeye ihraç ettiklerini söyledi. Göymen, bundan sonraki süreçte daha çok noktada bulunmak istediklerini dile getirdi.

Fabrika gezisinin ardından Yönetim Kurulu Üyesi Ali Göymen, Grand Otel’de, Mutlu Makarna’nın en son çıkarmış olduğu ürünlerle ilgili bilgi verdi.

İstanbul PERDER Başkanı Ramazan Ulu, “Gaziantep’in köklü firmalarından biri olan Mutlu Makarna’nın misafiri olmaktan büyük onur duyduk. Yerel perakendeci olarak, her zaman yerli üretici fir
malarımızı destekliyoruz. Genç arkadaşlarımızı bu kadar canla başla çalışırken görmek bizleri çok mutlu ediyor. Bundan sonraki süreçte de başarılarının devamını ve bu heyecanlarını hiçbir zaman kaybetmemelerini diliyorum” dedi.

Sunum ve konuşmaların ardından plaket töreni yapıldı. Organizasyonun ilk günü, akşam sıra gecesinde hep birlikte yenilen yemek ile son buldu. İkinci gün İstanbul PERDER, İpekyolu PERDER ve Mutlu Makarna ailesi olarak Gaziantep Ticaret ve Sanayi Odası ziyaretleri gerçekleştirildi. Ardından yapılan  Gaziantep şehir gezisi ile program son buldu.