Haberler

Kalafatlar’dan spora destek


16 Haziran 2014

Kalafatlar’ın sponsorluğunda Türkiye şampiyonasına katılan Haki Yener Orta Okulu Kız Futbol takımı, şampiyonayı 5. olarak bitirdi

Kalafatlar Market’in sponsorluğunu üstelendiği Haki Yener Ortaokulu Kız Futbol Takımı, Altın Ordu ilçe şampiyonluğundan sonra, Ordu’nun Fatsa ilçesinde yapılan il şampiyonasına katıldı. Ünye-Fatsa grubu şampiyonu Ünye Tek Kiraz Ortaokulu ile yapılan final maçını 2-0 kazanan takım, il şampiyonluğunun sahibi oldu. Ordu birinciliğini kazandıktan sonra, Giresun’da yapılan bölge şampiyonasında bölge birincisi olan takım, Çorum´a gitmeye hak kazandı.

Türkiye yarı finallerinin Çorum ayağında şampiyonluğu kazanarak, başarıya imza atan takım Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı. Samsun ilinde düzenlenen Türkiye şampiyonasına katılan Haki Yener Orta Okulu Kız Futbol takımı şampiyonayı 5. olarak bitirdi.

Kalafatlar’a, desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulunan Haki Yener Orta Okulu kız futbol takımı ve müdürü Mehmet Torun, Kalafatlar’ın spora ve sporcuya olan desteklerini esirgemediklerini ve bu başarıda en az takım kadar onların da katkısı bulunduğunu dile getirdi.

Kalafatlar Market Yönetim Kurulu Üyeleri Osman ve Abdullah Kalafat, öğrencilere başarılarından dolayı kitap hediye etti.