Haberler

Liderlik Gelişim Platformu’nun ikinci eğitimi tamamlandı


21 Ocak 2015

Perakende Akademisi tarafından Ankara PERDER’e üye işletmelerim mağaza ve bölge yöneticilerine yönelik olarak gerçekleştirilen “Liderlik Gelişimi Platformu”nun ikinci eğitim dönemi tamamlandı. Eğitimler, sektörün deneyimli ismi Sinan Asılyazıcı tarafından verildi.

 Perakende sektörünün kalifiye eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla Türkiye Perakendeciler Federasyonu çatısı altında faaliyet gösteren Perakende Akademisi, farklı bölgelerde eğitimlerine devam ediyor. Ankara PERDER üyesi işletmelerin mağaza ve bölge yöneticilerinin katıldığı ‘Liderlik Gelişim Platformu’nun ikinci eğitimi, Eğitmen Sinan Asılyazıcı tarafından Ankara Ticaret Odası’nda verildi.

Perakende sektörüne her açıda donanımlı yönetici yetiştirmek, takım ruhu oluşturmak ve maksimum tüketici memnuniyeti ile sektörün gelişimini sağlamak amacıyla Ankara PERDER’e üye işletmelerin mağaza ve bölge yöneticilerinin gelişimine yönelik hazırlanan programın ikinci dönem eğitimi iki gün sürdü.

PERDER üyesi tüm mağazalarda aynı standartta bir kültür yaratmayı hedefleyen eğitim programının ikinci dönem konu başlıkları ise; Klasik Yönetimle Kategori Yönetiminin Farkı, Kategori Yönetimi ve Müşteri Odaklılık, Müşteri Karar Ağacı Örnekleri, Gıda ve Gıda Dışı Uygulama Örnekleri, Kategori Yönetimi Performans Kriterleri ve Ölçümlemeleri, Perakende Matematiği ve Ürün Ağacı Örnekleri’nden oluştu.