Haberler

LÖSEV’e resimli destek


24 Mayıs 2013

“Suyla Güzelleşen Dünya” temalı resim yarışmasında dereceye giren çocuklar,  Pembe Çarşı’da gerçekleştirilen törenle ödüllerini aldı.

 Özhan Marketler Zinciri’nin düzenlediği resim yarışması sonuçlandı. Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle gerçekleştirilen resim yarışmasında dereceye giren çocuklar,  Pembe Çarşı’da düzenlenen sergi açılışında ödüllerini aldılar. Sergide, lösemili çocuklara destek olmak amacıyla açılan LÖSEV stantlarına, aileler ve Özhan dostları büyük ilgi gösterdi.

Sergi açılışında konuşma yapan Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan, yarışmaya katılan minik dostlarının yaratıcılıkları ve hayal güçleri karşısında derinden etkilendiklerini söyledi. Sergilenen resimlerin satışından elde edilecek gelirin LÖSEV’e bağışlanacağına dikkat çeken Özhan, “Yarışmaya katılan miniklerimizin resimleri sahiplendirilirken, elde edilecek gelirin tamamı LÖSEV’e bağışlanacak. Yani yarışmaya katılan tüm minik dostlarımız, aslında tedavileri süren minik arkadaşlarına da destek olacaklar” dedi.

Resim Yarışması’nda 1.2.3.4. sınıflar kategorisinde birinciliği Batuhan Alper kazanırken, 1000 TL’lik ödülün sahibi oldu. İkinci olan Pınar Danışman 750 TL’lik ödülü, üçüncü olan Gül Taşdemir ise 500 TL’lik ödülü almaya hak kazandı. 5.6.7.8. sınıflar kategorisinde ise birinciliği Kebire Kayan kazanırken, 1000 TL’lik ödülün sahibi oldu. İkinci olan Beyza Atalay 750 TL’lik ödülü, üçüncü olan Simay Beliç ise 500 TL’lik ödülü almaya hak kazandı. Yarışmada Kaan Tetik Jüri Özel Ödülü’nü kazanırken 100 TL’lik ödülün sahibi oldu. Mansiyon alan; Nebahat Zeynep Güner, Nehir Bilir, Lara Irmak Güler, Yasemin Yorulmaz, Tutku Akın ve Beyzanur Dilbaz’da 100 TL’lik ödülü almaya hak kazandı.