Haberler

Mağaza çalışanları eğitimde


04 Kasım 2014

Perakende Akademisi tarafından, İstanbul ve Bursa PERDER üyesi mağazalarda çalışan yöneticilere, şarkütörlere, reyon görevlilerine ve kasiyerlere çeşitli konularda eğitimler verildi. 

Türkiye Perakendeciler Federasyonu bünyesinde faaliyet gösteren Perakende Akademisi, İstanbul ve Bursa’da gerçekleştirdiği eğitimlerle sektöre fayda sağlamaya devam ediyor. PERDER üyesi mağaza çalışanlarına yönelik gerçekleştirilen eğitimlere mağaza müdürleri, şarkütörler, reyon elemanları ve kasiyerler katıldı. İstanbul PERDER üyesi mağazalarında çalışan şarkütörlere, Ürün Bilgisi ve Reyon Yönetimi ile Müşteri İlişkileri ve Davranış Geliştirme; reyon elemanlarına ve kasiyerlere Takım Çalışması eğitimleri verildi. Yalova’da faaliyet gösteren Bursa PERDER üyesi mağaza yöneticilerine ise, Satış ve Hizmet İletişimi eğitimi verildi.

Perakende Akademisi Eğitim ve Geliştirme Direktörü Fezanur Aykaç tarafından verilen eğitimlerde konular, sunum ve oyun teknikleri ile katılımcılara aktarıldı. Ayrıca şarküteri eğitimlerinde, ürünü ve ürünün özelliklerini daha iyi tanımak için tadım yapılarak bilgiler verildi.

Perakende Akademisi eğitimleri, Ankara PERDER üyesi mağaza yöneticilerine yönelik olarak “Liderlik Gelişim Programı” ile devam edecek.