Haberler

Özhan ailesi piknikte buluştu


24 Temmuz 2017

piknikÖzhan Marketler Zinciri’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği piknikte bir araya gelen Özhan ailesi, yılın stres ve yorgunluğunu attı. Sölöz’de iki gün boyunca oyunlar ve müzik eşliğinde süren etkinlik, renkli görüntülere sahne oldu.

Çalışanları ile olan bağlılığını “Özhan ailesi” olarak tanımlayan ve bu bağlılığı her fırsatta gösteren Özhan Marketler Zinciri, bu yıl da tüm ailesini geleneksel olarak düzenlediği piknikte bir araya getirdi. Orhangazi’nin Sölöz beldesinde iki gün boyunca devam eden piknik, tam bir şenlik havasında geçti.

Canlı müzik eşliğinda sandalye kapmaca, balonla dans, halat çekme, pinpon taşıma, çuvalla zıplama gibi birbirinden keyifli yarışmaların yapıldığı piknik renkli görüntülere sahne oldu. Çeşitli ikramların bulunduğu piknikte rodeo yarışmasında çekişmeli anlar yaşandı. Minikler ise, onlar için getirilen oyun parkurlarında animatörler eşliğinde doyasıya eğlenerek pikniğin tadını çıkardılar. Etkinlikte tüm yarışma birincileri, sürpriz hediyelerini Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan’dan aldı. Piknikte ayrıca Özhan Marketler Zinciri bünyesinde 10’uncu, 15’inci ve 20’nci yılını tamamlayan çalışanlara teşekkür plaketini Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Taner Özhan ve İbrahim Özhan takdim etti.