Haberler

Özhan ailesi piknikte


13 Haziran 2012

Özhan, Yeni Sölöz’de düzenlediği piknikte çalışanlarıyla stres attı.  

Özhan Marketler Zinciri, Orhangazi’nin Yeni Sölöz beldesinde düzenlediği piknikte, çalışanları ile bir araya gelerek yorgunluk attı. 2 gün boyunca yaklaşık 600 Özhan çalışanın katıldığı piknik, ödüllü yarışmalar ile tam bir şenlik havasında geçti.

Canlı müzik eşliğinde, sandalyeye oturma, danslı balon patlatma, of çekerek ip atlama, mumya yarışması, koşu, şarkı yarışması gibi eğlenceli yarışmaların yapıldığı piknik renkli görüntülere sahne oldu. Aynı zamanda hediye çekilişlerinin yapıldığı piknikte, yarışma birincileri ile birlikte çekiliş talihlilerine altın, hediye çekleri, ses sistemi, elektronik ev aletleri gibi hediyeler verildi. Özhan Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Taner Özhan, çalışanlarına tek tek kendi elleri ile gözleme ve dondurma ikram etti. Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü Sabri Erdem, Özhan ailesinin birlikteliğini pekiştirmek, güçlerinin varlığını anlamak için bir araya geldiklerini belirtti.

Piknikte ayrıca, Özhan Marketler bünyesinde 10 ve 15’inci yılını tamamlayan personele birer teşekkür plaketi takdim edildi.