Haberler

Özhan, çözüm ortaklarıyla buluştu


28 Şubat 2017

Bursa’nın önde gelen zincirlerinden Özhan Marketler, 2017 yılı pazarlama heWhatsApp Image 2017-02-24 at 10.27.03defleri konulu toplantıda çözüm ortaklarıyla buluştu.

Özhan Marketler Zinciri, çözüm ortakları ve tedarikçilerine yönelik olarak bir bilgilendirme toplantısı düzenledi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan, sektöründe sürekli ilkleri hayata geçirerek alışverişi keyfe dönüştürdüklerini söyledi. İbrahim Özhan, “Hayata geçirdiğimiz kampanyalardan geçtiğimiz yıl çok güzel dönüşler aldık. 2016 yılı bizim için güzel geçti. 2017 yılı için planlarımız hazır, sizlerin de desteğiyle güzel işler başaracağımıza inanıyorum. Dostlarımızın beklentilerinin ötesinde kampanyalar hazırlamak için inancımız ve enerjimiz tam” diye konuştu.

Özhan Marketler Zinciri Pazarlama Satış Müdürü Murat Küçük, perakende sektöründeki deneyimlerini, Özhan Paro Kart’ın işletmeye ve müşteriye sağladığı avantajları katılımcılarla paylaştı. Küçük, Özhan dostlarına yeni yılda, yeni kampanyalar ve fırsatlar sunarak hizmet çitasını daha da yükselteceklerini belirtti.

Özhan Marketler Zinciri Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz ise,
2016 yılında gerçekleştirdikleri başarılı kampanyaları katılımcılarla paylaştı.