Haberler

Özhan desteğiyle zirveye yolculuk başladı


28 Ağustos 2013

Özhan Marketler Zinciri desteğiyle, 17-25 Ağustos tarihleri arasında Gürcistan’ın Kazbek Dağı’na tırmanacak olan Nilüfer Kent Konseyi Uludağ Çalışma Grubu üyesi dağcılar son hazırlıklarını tamamladı.

Dağcılık sporuna ve özellikle Uludağ’a dikkat çekmek için bugüne kadar birçok başarılı zirve tırmanışı yapan Nilüfer Kent Konseyi Uludağ Çalışma Grubu üyesi dağcılar, Özhan Marketler Zinciri’nin desteğiyle bu kez Gürcistan’ın Kazbek Dağı’na tırmanmak için son hazırlıklarını tamamladı. 17-25 Ağustos tarihleri arasında zirve tırmanışını gerçekleştirecek 16 kişilik ekip yolculuk öncesinde Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan ile bir araya geldi.

Türkiye’de çıkılmadık zirve bırakmayan, geçtiğimiz yıl Ağrı Dağı’na yaptıkları zirve ile dikkatleri üzerine çeken ekip için Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan, “Özellikle Türkiye’nin ve Bursa’mızın önemli bir değeri olan Uludağ için çalışan bir ekibin destekçisi olmaktan gurur duyuyoruz. Her zaman yanlarındayız” dedi.

Özhan’ın kendilerine vermiş olduğu desteğin insana verilen değer olduğuna dikkat çeken Uludağ Çalışma grubu Başkanı Mehmet Fahir Denizman, “Herkes kurumsallaştım diyor ama aslında kurumsallaşmak kelimesinin altı o kadar büyüktür ki doldurmak çok zordur. Ama Özhan’ın bu yönden insana verdiği değerle doldurduğunu düşünüyorum” diye konuştu..

Yolculuk öncesi Nilüfer Kent Konseyi Uludağ Çalışma Grubu üyesi dağcıları ve Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan’ı makamında ağırlayan Mustafa Bozbey “Yıllardır dağcılık faaliyetlerini sürdüren Uludağ çalışma grubu üyelerinin bu zorlu yolculuklarına sponsor olarak katkı sağlayan Özhan Marketler Zinciri’ne teşekkür ederim” dedi. Nilüferlileri her fırsatta sporla buluşturmak için çeşitli yatırımlar yaptıklarına değinen Bozbey, “İlçemizdeki ve şehrimizdeki köklü firmalarımızın özellikle spor organizasyonlarına sağlayacakları katkı son derece önemli.”diye konuştu.