Haberler

Özhan Ramazan’a hazır


18 Temmuz 2012

Özhan Marketler Zinciri, kendi markalarından oluşan ürünleri ile iftar ve sahur sofralarına lezzet katacakİftariyelik için hazırlanan erzak paketleri ve alışveriş çekleri ile Özhan, bu yıl da sofraları bereketlendiriyor.

Özhan Marketler Zinciri, müşterilerinin bereketli bir Ramazan ayı geçirmelerini sağlamak için, birçok ihtiyaca cevap verecek ürün çeşidi bol, her bütçeye uygun erzak paketleri ve alışveriş çekleri hazırladı.

Özhan markalı zeytin, sucuk ve bakliyat ürünlerinin yanı sıra çay, şeker, tuz, kahve, un, salça, sıvı yağ, margarin, makarna ve birçok bakliyat ürününün de içinde olduğu Ramazan paketleri; ekonomik, standart ve lüks paket olarak adlandırılıyor. Ramazan için sunulan erzak paketleri her bütçeye uygun hazırlanırken, tüketicinin istediği markalarla paket oluşturma imkanı da mevcut.

Özhan, cazip Ramazan erzak paketlerinin yanında, talep edilen tutardaki alışveriş çeklerini de hizmete sundu. Ramazan ayının son yıllarda yaz aylarına denk gelmesi ile birlikte, alışveriş çekleri oldukça ilgi görüyor.