Haberler

PEF ödülleri verildi


09 Mayıs 2012

“Perakendenin En Başarılı Fikirleri” Ödülleri  YZB’de sahiplerini buldu

‘Yerel Zincirler Buluşuyor’ bünyesinde geleneksel olarak gerçekleştirilen, sektörün başarılı kişi ve kurumlarının ödüllendirildiği ve rol model olarak sektör ilgililerine sunulduğu ‘Perakendenin En Başarılı Fikirleri’ Yarışması bu yıl dördüncü kez sahiplerini buldu.

Ankara Perder Başkanı Mustafa Altunbilek tarafından verilen ‘Mağaza Tasarımı’ ödülü Bursa’dan Seyhanlar Market’e, İstanbul Perder Başkanı Reşat Narman tarafından verilen ‘Müşteri Hizmetleri, CRM ve Teknoloji Uygulamaları’ ödülü Sarıyer Market’e, İpek Yolu Perder Başkanı Vedat Cergibozan tarafından verilen ‘Promosyon Yönetimi’ ödülü Antalya’dan 1e1 Market’e teslim edildi.

Kayseri Perder Başkanı Selahattin Kılıç tarafından verilen ‘İnsan Kaynakları Uygulamaları’ ödülünü Bursa’dan Milli Pazar, Ege Perder Başkanı Veli Gürler tarafından verilen ‘En iyi Sosyal Sorumluluk Projesi’ ödülünü Gaziantep’ten Winmar Market, Doğu Anadolu Perder Başkanı Ömer Düzgün tarafından verilen ‘Jüri Özel Ödülü’ Gaziantep’ten Cergibozanlar’a verildi. Karadeniz Perder Başkanı Osman Kalafat tarafından Yılmaz Pekmezcan’a perakende sektörüne katkılarından dolayı bir teşekkür plaketi verildi.