Haberler

Perakende Akademisi şimdi de İpek Yolu PERDER’de


05 Haziran 2014

Perakende Akademisi, eğitimlerine İpek Yolu PERDER’de devam ediyor. Akademi, eğitim ve proje çalışmaları kapsamında PERDER üyesi olan kurum yöneticileri ile Gaziantep’te buluştu.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu bünyesinde faaliyet gösteren Perakende Akademisi bölge eğitimlerine devam ediyor. İpek Yolu PERDER üyesi olan şirketlerin mağaza yöneticilerine, Perakende Akademisi Eğitim ve Gelişim Direktörü Fezanur Aykaç tarafından “Satış ve Hizmet İletişimi” eğitimi verildi. Gaziantep’te gerçekleştirilen eğitime Gaziantep mağaza yöneticilerinin yanı sıra Urfa ve Kilis kadroları da dahil oldu. “Satış ve Hizmet İletişimi” eğitimi kapsamında, değişim için temel oluşturan uygulamalı oyunlar oynandı. Böylelikle söz konusu eğitimle katılımcılar eğlenirken öğrenme konusunda da deneyim kazandılar.

Eş zamanlı olarak Perakende Akademisi Eğitim Danışmanı Ekber Işık tarafından Hijyen ve Tehlikeli İşlere dair sertifikalandırma program çalışmasının yanı sıra saha çalışması yapıldı. Ayrıca Mesleki Eğitim ve İŞKUR projeleri konusunda da bilgi verildi.