Haberler

Perakende Sektöründe ” Çok Güzel Hareketler ” Başlıyor


21 Temmuz 2011

29-30 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek “Yerel Zincirler Buluşuyor” konferansı “Çok Güzel Hareketler Bunlar” skeçleri ile renkli dakikalar yaşatacak.


Türkiye Perakendeciler Federasyonu ve MMI Türkiye işbirliği ile perakende sektöründe güç birliği sağlamak amacıyla düzenlenen “Yerel Zincirler Buluşuyor” konferansı 29 Nisan Perşembe günü, “Çok Güzel Hareketler Bunlar” ekibinin gösterisi ile katılımcıları coşturacak.

“Çok Güzel Hareketler Bunlar” geliyor

Perakende sektörü hareketleniyor…

29-30 Nisan tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek “Yerel Zincirler Buluşuyor” konferansı, dopdolu geçecek eğlenceli bir program sunacak.

29 Nisan günü gerçekleşecek programda, saat 13:00’ da, gücünü ekip ruhundan alarak fark yaratan ve herkesin büyük beğenisini toplayan “Çok Güzel Hareketler Bunlar” ekibi sahne alacak. Perakende sektörünü mizahi bir dille sahneye taşıyacak olan ekip, kendi gözlemlerinden oluşturdukları ve mahallemizin bakkalından büyük bir markette yaşanan eğlenceli olaylara kadar perakende sektöründen farklı konuları işleyecekleri skeçleri ile katılımcılara çok keyifli dakikalar yaşatacak.

“Çok Güzel Hareketler Bunlar” ekibinin kattığı yüksek enerjinin gücüyle devam edecek programda, perakende sektörü harekete geçecek, sektörün nabzını tutacak birbirinden renkli etkinlikler gerçekleşecek.