Haberler

Perakende sektöründeki işbirliğini güçlendirecek


09 Mart 2016

İstanbul PERDER, üretici ve perakendeci işbirliğinin güçlendirilmesi amacıyla “Birlikte GüçlPANEL DAVETİYEüyüz” panellerine başlıyor. 3 ayda bir yapılacak panellerin ilki 24 Mart 2016 Perşembe günü süt ve süt ürünleri ile işlenmiş et ve et ürünlerine yönelik gerçekleştirilecek.

İstanbul PERDER, perakende sektöründeki işbirliklerini “Birlikte Güçlüyüz” panelleriyle güçlendirecek. İstanbul PERDER’in yerli ve yerel market projeleri kapsamında Aralık 2015’te gerçekleştirilen “Yerli Market Haftası” etkinliğinde duyurulan sektör buluşmaları, 24 Mart 2016’da hayata geçiriliyor. Perakende sektöründe üretici ve tedarikçi işbirliğini artırmak, güçlendirmek, sektörde yaşanan sorunları çözüme kavuşturmak amacıyla 3 ayda bir düzenlenecek panellerin ilki süt ve süt ürünleri ile işlenmiş et ve et ürünleri kategorilerine yönelik gerçekleştirilece
k.

İTO Eminönü Meclis Salonu’nda TPF Koordinatörü Zafer Yayla moderatörlüğünde gerçekleştirilecek “Birlikte Güçlüyüz” panelinin konuşmacıları arasında; Danet Genel Müdürü Sait Uluçay, Şenpiliç Satış Genel Müdür Yardımcısı Faik Üçer, Sütaş Perakende Direktörü Reşit Ertunç, Çağrı Market Gıda Satınalma Müdürü İlker Dişçeken, Onur Market Kategori Müdürü İsmail Beyse, Sarıyer Market Kategori Müdürü Hülya Yeten ve Perakende Uzmanı Ercüment Tunçalp yer alacak.

Yapılacak olan panele tüm süt ve süt ürünleri ile işlenmiş et ve et ürünleri kategori temsilcileri davetli olup, katılım ücretsizdir.