Haberler

‘Perakendenin En Başarılı Fikirleri’ 4. kez sahiplerini bekliyor


24 Şubat 2012

Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından düzenlenen ‘Perakendenin En Başarılı Fikirleri’ Yarışması, bu yıl dördüncü kez sahiplerini bulacak. Yerel zincirler arasındaki en iyi uygulamaları paylaşmayı ve bu tarz uygulamaları teşvik ederek yerel zincirlerin rekabet gücünü artırmayı amaçlayan yarışmaya 30 Mart’a kadar başvurulabiliyor.

Türkiye’nin en büyük organize perakende aktörü Türkiye Perakendeciler Federasyonu, çeşitli kategorilerde başarılı olan market sahibi, yönetici ve çalışanları yarışmaya katılmaya çağırıyor.

‘Perakendenin En Başarılı Fikirleri’ Yarışması; ‘Mağaza Tasarımı’, ‘Müşteri Hizmetleri, CRM ve Teknoloji Uygulamaları’, ‘Promosyon Yönetimi’, ‘İnsan Kaynakları Uygulamaları’ ve ‘En iyi Sosyal Sorumluluk Projesi’ kategorilerinden oluşuyor. Katılımcıların birden fazla kategori için başvuru yapabileceği yarışmanın proje teslimi 29 Şubat-30 Mart 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Ödüller Yerel Zincirler Buluşuyor’da sahiplerini bulacak

Katılımcıların; projelerine ürün ve servis sağlayarak destek veren şirketler ile tedarikçileri de ortak edebildiği yarışmanın ödül töreni; 25-26 Nisan’da Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Yerel Zincirler Buluşuyor Organizasyonu’nda gerçekleştirilecek.

Yarışma ile ilgili açıklamalarda bulunan Türkiye Perakendeciler Federasyonu Genel Koordinatörü Gurbet Altay, “Yerel zincirler tarafından geliştirilen başarılı uygulamaları ödüllendirerek yerel zincirlerin rekabet gücünü arttırmayı amaçlayan yarışmamız, Türk perakende sektörünün gelişimine ve hizmet kalitesinin sürekli yükseltilmesine önemli katkılar sağlıyor. ‘Perakendenin En Başarılı Fikirleri’ Yarışması’nın farklı kategorilerinde, yerel zincirlerin 2011 yılı içinde gerçekleştirdiği özgün iş fikirlerini değerlendirmekten mutluluk duyacağız” diye konuştu. 2 – 16 Nisan 2012 tarihleri arasında jüri tarafından değerlendirilecek projeler 26 Nisan’da gerçekleştirilecek ödül töreni ile sahiplerine teslim edilecek.