Haberler

“Perakendenin En Başarılı Fikirleri” ödüllerini aldı


21 Nisan 2014

Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından düzenlenen ve sadece PERDER üyelerinin katıldığı PEF Ödülleri, Yerel Zincirler Buluşuyor 2014 Konferansı ve Fuarı’nın son gününde düzenlenen Ödül Töreni ile sahiplerini buldu.

Türkiye’nin en büyük organize perakende aktörü Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF),“Perakendenin En Başarılı Fikirleri”ni (PEF) altıncı kez ödüllendirdi.

Sadece PERDER üyelerine yönelik olarak gerçekleştirilen Perakendenin En Başarılı Fikirleri Yarışması’nın Ödülleri, Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından 16 – 17 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen Yerel Zincirler Buluşuyor 2014 Konferansı ve Fuarı’nın son gününde düzenlenen tören ile sahiplerini buldu.

Yerel zincirler arasındaki en iyi uygulamaları paylaşmayı ve bu tarz uygulamaları teşvik ederek yerel zincirlerin rekabet gücünü artırmayı hedefleyen PEF Ödülleri altı kategoride verildi. En İyi Mağaza Tasarımı Ödülü’nü İstanbul’dan Sarıyer Marketler Zinciri, En İyi Müşteri Hizmetleri, CRM ve Teknoloji Uygulamaları Ödüllerini Erzurum’dan Düzgün Marketler Zinciri, En İyi Promosyon Yönetimi Ödülü’nü İstanbul’dan Hatipoğlu Marketler Zinciri, En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü’nü Bursa’dan Özhan Marketler Zinciri,En İyi İnsan Kaynakları Uygulamaları Ödülü’nü Bursa’dan Hadim Marketler Zinciri, En İyi Perakende de İnovasyon Uygulaması Ödülü’nü de Ankara’dan Yunus Marketler Zinciri aldı.

Ödül Töreni sonunda da Türkiye’nin en başarılı radyocuları arasında yer alan Kadir Çöpdemir ile Beşiktaş’ın yıldız futbolcularından sahaların şov dünyasına kazandırdığı renkli transfer Pascal Nouma kendilerine özgü tarzlarıyla katılımcılara eğlenceli dakikalar yaşattı.