Haberler

PERDER Gelişim Platformu ikinci yılını kutluyor


27 Haziran 2014

İstanbul PERDER üyelerinin profesyonel yöneticilerinden oluşturulan PERDER Gelişim Platformu (PGP), iki yıl içinde önemli projelere imza attı.

İstanbul PERDER’in projelerinden biri olan PERDER Gelişim Platformu (PGP), kuruluşunun ikinci yılını kutluyor. 25 Haziran Çarşamba günü bir araya gelen İstanbul PERDER yönetim kurulu ve üyeleri gerçekleştirdikleri toplantı sonrası PERDER Gelişim Platformu’nun ikinci yılını hep birlikte kutladılar. Tanıtımın filminin izlendiği kutlamada, PGB’ye bu döneme kadar başkanlık yapan temsilcilere de plaketleri verildi.

Ağustos 2012’de kurulan ve üye firmalarda çalışan profesyonel yöneticilerden oluşan PGP, bugüne kadar İnsan Kaynakları Uygulaması, Kategori Kırılım Çalışması, Karlılık ve Verimlilik ,Çalışması, Kalite ve Hijyen Yönetmeliği Çalışması, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Mevzuat Uyum Çalışması gibi önemli projelere imza attı.  Yine bu dönemde İstanbul PERDER üyelerine bilgilendirme amaçlı sunumlar hazırlandı ve bu sunumlar gerek üye toplantıları, gerekse üye kamplarında üyeleriyle paylaşıldı. Ayrıca tiyatro projesi ile marketlerde yaşanan sıkıntılar üzerine skeçler hazırlanarak PGP üyeleri tarafnıdan oynandı. Mağazalar Görev Tanımları kitapçığı hazırlandı ve yakında yayınlanacak olan sektörün mevcut durumunu incelemek üzere Satınalma Anket Değerlendirmesi yapıldı.