Haberler

Ramazan Gülhan güven tazeledi


04 Mart 2022

 Ankara PERDER Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Ramazan Gülhan, oy birliği ile 2’nci kez Ankara PERDER’in Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.

Perakende sektörünün en büyük çatı örgütü konumunda olan Türkiye Perakendeciler Federasyonu’na (TPF) bağlı Ankara Perakendeciler Derneği’nin (PERDER) Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda bayrak değişmedi. 2021 yılında bayrağı devralan Ramazan Gülhan, oy birliği ile yeniden Ankara PERDER’in Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi. Derneğin yeni yönetim kurulunda görev alacak isimler ise Mustafa Altunbilek, Recai Kesimal, Fatih Ayhan, Cengiz Bildirici, Mustafa Şekerci ve Cevat Durmaz olarak belirlendi.

Toplantıda 2’nci kez başkanlığa seçilmekten dolayı memnuniyetini dile getiren Ramazan Gülhan; “Türkiye Perakendeciler Federasyonu ve üyelerimizden aldığımız büyük destek ile dernek olarak önemli bir konuma ulaştık. Yürüttüğümüz çalışmalar ve hayata geçirdiğimiz faaliyetleri yeni dönemde üstleneceğimiz sorumluluklarla devam ettireceğiz. Yeni dönemde Yönetim Kurulumuzun değerli katkıları ile proaktif bir yaklaşımla konumumuzu daha da yukarı taşıyacağız. Yerel zincirlerin sürdürülebilir büyümesini güçlendirmek, Türkiye ekonomisine katma değer sağlamak için verimli işlere, projelere odaklanmak öncelikli hedeflerimiz. Ankara’da her noktada müşterilerimize aynı standartta hizmet vermeye ve müşterilerimize değer katacak işlere imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

Ramazan Gülhan başkanlığındaki Ankara PERDER’in 28 üyesi bulunuyor. Tüketicilerine 453 şubede hizmet veren Ankara PERDER, 11 binin üzerinde istihdam sağlıyor.