Haberler

Reyonerler eğitime başladı


12 Eylül 2013

İstanbul PERDER Akademi reyoner sınıfıyla eğitimlerine hızla devam ediyor

Şubat 2013 tarihinde mağaza müdürü ve yönetici yetiştirme programlarıyla eğitim faaliyetlerine başlayanlan İstanbul PERDER Akademi, yeni eğitim döneminde reyoner sınıfı açarak çalışmalarına devam ediyor. Akademi kapsamında verilen tüm eğitimler, üretici firmaların destekleriyle yürütülüyor.

Reyoner sınıfı eğitimleri, P&G işbirliği ile başladı. Reyoner sınıfı eğitimleri 28 saatlik bir müfredattan oluşuyor. Eğitim müfredatında Müşteri İlişkileri, Zaman ve Stres Yönetimi, Beden Dili Eğitimi, Etkili İletişim, Rafta Bulunurluk ve Yok Satma, Alışverişçi Trendi gibi birçok eğitim yer alıyor. Yaklaşık 4 hafta sürecek olan eğitmlerin sonunda eğitime gelen personellere katılım sertifikası veriliyor.

İstanbul PERDER Başkanı İhsan Biçen; “Şu anda önem verdiğimiz en önemli konu eğitimdir. Yerel ve organize perakendeciliğin gelişimine, değişimine katkı sağlamanın en etkin yolu insanları eğitmekten ve değişimini sağlamaktan geçer. Çok iyi biliyoruz ki; değişim önce düşüncelerde başlar.İşte tam bu noktada olmak istiyoruz.  Yani ülkemizin genç nüfus yapısının sağlıklı eğitimlerle, doğru büyümelerine destek olmak istiyoruz.” dedi.

P&G yetkilileri,İstanbul PERDER’in mağazalarda alışverişçi odaklı personel yetiştirme çalışmalarını desteklemekten mutlu olduklarını ve işbirliklerini  devam ettirmek istediklerini dile getirdiler.